Komfortowy nocleg w Tarnowie

Poszukując komfortowego noclegu podczas delegacji, wyjazdu firmowego, czy długiej trasy, warto zatrzymać się w Willi Krzyskiej. To trzygwiazdkowy obiekt hotelowy o wysokim standardzie. W ofercie Willi znajdują się trzy rodzaje pokojów ze względu na powierzchnię i dedykowaną ilość gości – standard (1-2), premium (1-3) oraz apartamenty (2-4). Wszystkie z nich posiadają prywatną łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego WI-FI.

Hotel Willa Krzyska nocąHotel najwyższej klasy Willa Krzyska w Tarnowie

Pokój standard to standard w bardzo dobrym wydaniu. Wyposażony jest w podwójne łóżko, dużą szafę i telewizor. Przestronna i estetyczna łazienka zawiera kabinę prysznicową i wygodny zlew. Pokój premium wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka. W cenie doby hotelowej zawiera się śniadanie. Apartament Willi Krzyskiej to sypialnia z jednym podwójnym łóżkiem, salonikiem (częścią wypoczynkową) i kuchnią z przestronną łazienką, wyposażoną w wannę. Pokoje przeznaczone są dla 1-2 osób z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka w typach standard i premium oraz dla 2 osób (a z dostawką – 3 lub 4) w apartamencie. Pokoje są nowocześnie wykończone, przytulne i komfortowe.

Parking, restauracja, atrakcję Willa KrzyskaPokoje w Willi Krzyskiej

Przy Willi dostępny jest bezpłatny, monitorowany parking, a także garaż w cenie 25 złotych na dobę. Obsługa hotelowa oferuje również dowóz gości z lotniska Krakowa Balice za dodatkową, korzystną opłatą, a po pobycie dowóz do lotniska. To dobra opcja w przypadku zagranicznych gości, czy delegacji firmowej lub wizyty biznesowej.

Godziny Otwarcia Willi Krzyskiej

Na miejscu od godziny 7:30 do 22:00 otwarta jest hotelowa restauracja, serwująca wysokiej jakości dania kuchni polskiej i europejskiej. Śniadania w cenie doby hotelowej serwowane są do godziny 10. Dodatkowo, w hotelu funkcjonuje pub, a w ogrodzie istnieje możliwość relaksu na świeżym powietrzu.

Korzystne ceny oraz kompleksowa obsługa gości sprawia, że Willa Krzyska jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą hotelarską wśród tarnowskich obiektów. Rezerwacji można dokonywać internetowo, bądź telefonicznie. Obiekt akceptuje płatności zarówno gotówką, jak i kartą oraz przelewem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na : 

http://www.willakrzyska.pl/hotel/