Wyjazdowy niezbędnik – kąpielówki

Kąpielówki męskieStojąc przed wyborem, jakie męskie kąpielówki kupić, dobrze wiedzieć, jakie są ich rodzaje. Dostępne fasony to: slipy, bokserki, szorty, bermudy. Każdy pan musi określić, który model najlepiej do niego pasuje i w którym czuje się najwygodniej.

W przypadku slipek mężczyźni cenią wygodę i swobodę ruchów. Często na ten rodzaj kąpielówek decydują się panowie o proporcjonalnej budowie, chcący podkreślić swoje walory oraz wysportowaną sylwetkę. Choć na plaży spotyka się je coraz rzadziej, to interesująco skrojone slipy, okalające pośladki, z obniżonym stanem przyciągają wzrok żeńskiej części społeczeństwa w naprawdę zaskakująco dużym stopniu.

Wielu panów kocha bokserki ze względu na to, że ładnie prezentują się na sylwetce właśnie dzięki nieco przedłużonych nogawkach. Te kąpielówki męskie www.oui.pl cechują się tym, że doskonale podkreślają męską budowę, choć krytycy twierdzą, że optycznie skracają nogi.

Szorty wyróżniają się tym, że nie przebiegają tuż przy linii ciała, tylko nieco od niego odstają. Komfort zapewnia fakt istnienia pod spodem siatkowanych majtek. Dłuższa nogawka szortów maskuje duże uda, a fason szortów sprawia, że także wystające brzuszki stają się mniej widoczne.

Bermudy wyróżniają się swoją długością – ten szczególny rodzaj męskich kąpielówek sięga aż do kolan. Często panowie po prostu lubią tego typu ubranie, choć czasami wybór bermudów wynika z kompleksów i chęci ukrycia swoich nóg. Z pewnością panowie czują się w nich komfortowo podczas grania w siatkówkę albo chodzenia po mieście (zwłaszcza, że bermudy dają możliwość noszenia przy sobie różnych rzeczy w kieszonkach). Wielu mężczyzn w takich spodenkach wygląda korzystnie, jednak nie zaleca się ich niskim panom z nadwagą ze względu na to, że będą ich optycznie poszerzać.

Każdy fason męskich kąpielówek ma swoje wady i zalety. Ważne jest oczywiście to, aby wybrać spodenki kąpielowe wykonane z wysokiej jakości materiału, który będzie szybko wysychać po kąpieli oraz sprawi, że spodenki przetrwają w niezmienionym kształcie i kolorze cały intensywny sezon i można będzie je założyć także w kolejnym roku.